Drive for development opportunities

9,6 mld. Kč
finanční objem našich projektů
85 500
užitné plochy v prodeji či přípravě
1 578
bytů v prodeji či přípravě

Dios

Přestavba brownfieldu na rezidenční areál.

Fáze
V prodeji
Finanční objem
1,3mld. Kč
Počet jednotek
268
více o projektu

Husovka

Unikátní rezidenční čvrť Brno - západ

Fáze
V projekci
Finanční objem
1,8 mld. Kč
Počet bytů
260
více o projektu

Louky

Nová rezidenční čtvrť, Brno - venkov

Fáze
V projekci
Finanční objem
4,5 mld. Kč
Počet bytů
648
více o projektu

Cyril

Bytový dům, Brno - Královo pole

Fáze
Prodáno
Finanční objem
183 mil. Kč
Počet bytů
25
více o projektu

Kdo stojí za URBAU

Urbau a.s. je investiční společnost specializující se na rezidenční development většího rozsahu. Cílem společnosti je realizovat rozsáhlé projekty s urbanistickými a architektonickými kvalitami rozvinutými na nejvyšší úrovně. Jádrem naší neklidné DNA je neutuchající touha posouvat se kupředu.

Jaroslav Sadlon

člen představenstva

Jaroslav podniká v realitním sektoru podniká od roku 2011. Zaměřuje se zejména na zajišťování akvizic větších rozměrů a vyhledávání akvizic v nových lokalitách. Klade důraz na detailní analýzu a předprojektovou přípravu. Development je podle něj v první řadě o vizi, ale také uspokojuje jeho potřebu řešit velmi složité úkoly a zanechat viditelnou stopu.

Ing. Martin Sedlák

předseda představenstva

Martin je vytrvalec našeho týmu, který dotáhne do zdárného konce všechny vize. Je mistrem čísel a propočtů a finance projektů udržuje ve zdraví. Studoval ekonomii a management na brněnské VUT. Největší inspirací pro něj byla stáž ve francouzském Lyonu, kde měl možnost potkávat přední manažery největších světových společností. To nastartovalo jeho smělé plány a po studiu rovnýma nohama skočil do podnikání v realitách a developmentu. Psal se rok 2006 a od té doby je svět nemovitostí jeho vášní. Pokud zrovna nedumá nad ekonomickými propočty, nebo necestuje za architektonickou inspirací, můžete ho potkat s baťůžkem v jihovýchodní Asii.

Jiří Sadloň

člen představenstva

Jirka má neuvěřitelnou vůli a vytrvalost plavat občas proti proudu i tam, kde jiní by se už raději nechali unášet. Je to filozof a mudrc a jeho imaginace jede na plné obrátky 24 hodin denně. I proto si každý z našich klientů i partnerů může být jistý, že Jiří za něj domyslí spoustu detailů a ať se v procesu přihodí cokoli, tak on to bude předvídat a problém vyřeší. Protože kde je vůle, je i cesta. A ty nejzajímavější cesty nejsou na mapách. Ve světě nemovitostí se pohybuje přes 10 let a k další práci ho motivuje pestrá kombinatorika cílů a cest.