Drive for development opportunities

4,09 mld. Kč
finanční objem našich projektů
44 917
užitné plochy v projekci
1088
bytů v projekci

Dios rezidence

Rezidenční areál

Fáze přípravy
Pravomocné stavební povolení
Finanční objem
1151 mil. Kč
Počet jednotek
268
více o projektu

Cyril

Bytový dům, Brno - Královo pole

Stav projektu
Pravomocné stavební povolení
Finanční objem
183 mil. Kč
Počet bytů
25
více o projektu

Husovka

Soubor bytových domů, Brno - venkov

Fáze přípravy
V projekci
Finanční objem
1.06 mld. Kč
Počet bytů
252
více o projektu

Louky

Nová rezidenční čtvrť, Brno - venkov

Fáze přípravy
V projekci
Finanční objem
2,19 mld. Kč
Počet bytů
600
více o projektu

Kdo stojí za URBAU

Známe realitní trh a každý z nás má na něm odpracováno přes 10 let. Naučili jsme se rozumět potřebám zákazníků. Pochopili jsme, co je nutné udělat pro to, aby se projekt dobře prodával a aby se v něm lidem dobře bydlelo. Chceme zanechat pozitivní odkaz v prostředí, kde žijeme a podnikáme.

Jaroslav Sadlon

člen představenstva

Jaroslav podniká v realitním sektoru podniká od roku 2011. Zaměřuje se zejména na zajišťování akvizic větších rozměrů a vyhledávání akvizic v nových lokalitách. Klade důraz na detailní analýzu a předprojektovou přípravu. Development je podle něj v první řadě o vizi, ale také uspokojuje jeho potřebu řešit velmi složité úkoly a zanechat viditelnou stopu.

Ing. Martin Sedlák

předseda představenstva

Martin je vytrvalec našeho týmu, který dotáhne do zdárného konce všechny vize. Je mistrem čísel a propočtů a finance projektů udržuje ve zdraví. Studoval ekonomii a management na brněnské VUT. Největší inspirací pro něj byla stáž ve francouzském Lyonu, kde měl možnost potkávat přední manažery největších světových společností. To nastartovalo jeho smělé plány a po studiu rovnýma nohama skočil do podnikání v realitách a developmentu. Psal se rok 2006 a od té doby je svět nemovitostí jeho vášní. Pokud zrovna nedumá nad ekonomickými propočty, nebo necestuje za architektonickou inspirací, můžete ho potkat s baťůžkem v jihovýchodní Asii.

Jiří Sadloň

člen představenstva

Jirka má neuvěřitelnou vůli a vytrvalost plavat občas proti proudu i tam, kde jiní by se už raději nechali unášet. Je to filozof a mudrc a jeho imaginace jede na plné obrátky 24 hodin denně. I proto si každý z našich klientů i partnerů může být jistý, že Jiří za něj domyslí spoustu detailů a ať se v procesu přihodí cokoli, tak on to bude předvídat a problém vyřeší. Protože kde je vůle, je i cesta. A ty nejzajímavější cesty nejsou na mapách. Ve světě nemovitostí se pohybuje přes 10 let a k další práci ho motivuje pestrá kombinatorika cílů a cest.